Kredi Kartı ile Hgs Bakiye Yükleme

HGS Yükleme Noktaları 2020 Tüm Şehirler

Trafik denildiğinde ilk aklımıza gelen şehirler hiç kuşkusuz ki İstanbul ve Ankara. Bu şehirlerde trafik sorununu bir nebze olsun çözmek için çeşitli köprü ve otoyollara koyulan HGS noktaları sayesinde kişiler ücretli otoyollarda gişe sırası bekleme derdinden kurtuluyor.

Ptt Hgs Yükleme Noktaları Nedir?

HGS cihazlarını kullanırken sorun yaşamamak için, cihaz içerisindeki bakiyeyi sürekli olarak kontrol etmeniz ve gerekirken, aynı zamanda cihazın araçtaki konumuna da dikkat etmelisiniz. Yanlış yere monte edilen HGS cihazları, geçişlerde okunmamaya ve dolayısıyla geçiş ihlaline neden olmaktadır. HGS bakiyenizi doldurmanız gerekiyorsa, aşağıdaki yollara başvurabilirsiniz.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Benzin İstasyonları Hgs Yükleme Noktaları Nedir?

HGS cihazlarının satış ve bakiye işlemleri anlaşmalı firmalar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bunlar PTT, anlaşmalı bankalar ve yine anlaşmalı GSM şirketleridir. Bununla birlikte anlaşmalı petrol şirketleri de HGS bakiyesi dolum işlemi yapmaktadır. PTT tarafından satın alınan HGS cihazlarına bakiye yükleme işlemlerini e-PTTAVM üzerinden anında gerçekleştirebilirsiniz.

Adana, Mersin ve Hatay Hgs Yükleme Noktaları Nedir?

Bunun ardından HGS bölümünden kredi ve banka kartınız ile anında cihazınıza bakiye yükleyebilirsiniz. PTT üzerinden HGS bakiye yükleme işlemi yapmak istiyorsanız, otoyol ve köprü yakınlarında bulunan PTT şubelerini ve PTT anlaşmalı bayileri de kullanabilirsiniz.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

E devlet Hgs Ceza Sorgulama Nasıl Yapılır?

HGS Bakiye yükleme işlemlerini PTT şubelerinden ve PTT internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. PTT internet şubesi üzerinden 7 gün 24 saat boyunca HGS bakiye yüklemesi yapılmaktadır. PTT’nin internet sitesine giriş yaptıktan sonra e-Devlet bilgileriniz ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor.

Bankadan Hgs Yükleme Nasıl Yapılır?

HGS yükleme işlemlerinde, Ziraat, Teb, Garanti ve Akbank gibi bankalar hizmet vermektedir. Bu bankalar aracılığı ile HGS bakiyesi yükleme işlemi yapabileceğiniz gibi, aylık düzenli olarak hesabınıza yüklenmesi için otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

HGS bakiye yükleme işlemlerini belirtilen bankaların şubelerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi, ATM’lerden ve internet şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz. Şubeden ve ATM’den gerçekleştirilen bakiye yüklemelerinde nakit ödemeyi kullanabilirken, internet ve mobil bankacılık platformlarından sadece hesabınızda bulunan parayı kullanabilirsiniz.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Shell ve Opet Hgs Yükleme Noktaları Nedir?

HGS gişelerinin yakınlarında bulunan çoğu akaryakıt şirketi araç sürücülerine HGS bakiye yükleme ve etiket satış hizmeti vermektedir. Özellikle Opet ve Shell gibi akaryakıt şirketlerinden anında HGGS bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Bu firmalardan nakit, kredi kartına tek çekim ve banka kartı ile bakiye yükleme işlemi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda etiket ve kart da satın alabilirsiniz.

Bu etiketleri ilk satın almada 1. sınıf araçlarda fiyat 30 TL, 2. sınıflarda 37,5 TL, 3. sınıflarda 53 TL, 4. sınıflarda 67,5 TL ve 5. sınıflarda 81.5 TL’dir Bu kartları birden fazla kez satın alıyorsanız, etiketlerin satış fiyatı 6 TL’dir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı