Online

Wowwo Oto’ Dan Taksitli Senetli Araba Nasıl Alınır?

Artık sizde rahatlıkla sıfır ya da ikinci el araba hayalinize hiçbir bankadan kredi çekmeden kavuşacaksınız. Wowwo Oto’dan taksitli senetli araba nasıl alınır diye merak eden birçok vatandaşımız yazımızı okuduktan sonra merak ettiği her sorunun cevabını öğrenmiş olacak. Arkasında Yeşil Holding bulunan Wowwo Oto bütün müşterilerine peşinatsız ve banka kredisiz olarak araba satışı gerçekleştirmektedir. Firma kredi notu düşük olan ve bu yüzden kredi alamayan kişiler için bile alternatif imkanlar sunmaktadır.

Tüm bunlara ilave olarak kredi çekmeyip faize bulaşmak istemeyenlere taksitle araç alma imkanı tanınmaktadır. Ülkemizde senetle yapılan satışlarda işin doğrusu birçok sıkıntı ve dolandırıcılık gibi problemler yaşanabilmektedir. Bu yüzden Wowwo sizlere sitesinde olmayan araçları imkanı da tanıyor. Bu noktada çok geniş bir ağ imkanına sahip Wowwo Oto hemen er talebinizi karşılayabilecek bir altyapıya sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Wowwo Oto Güvenilir Mi?

Senetle araç almayı düşünen birçok vatandaşın ilk aklına gelen ve uğradıkları yer her zaman Wowwo Oto olmuştur. Yine birçok vatandaşın merak ettiği sorulardan birisi de firmanın güvenilir olup olmadığıdır. Bu konuda bütün vatandaşlarımıza sonuna kadar hak veriyor ve her zaman bu araştırmayı yapmalarını da öneriyoruz. Çünkü insanların para bağlayıp alışverişte bulunacakları firmalar hakkında araştırma yapmaları çok normaldir. Wowwo hakkında olumsuz yazılar olduğu gibi birçok olumlu yazıda mevcuttur. Bizim yaptığımız araştırmalar neticesinde ise firmanın arkasında büyük bir firma olduğu görülüyor ki bu da firmanın güvenilir olduğunu ortaya koyuyor.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Sistem Nasıl İşliyor?

Firmanın genel olarak işleyiş mantığını sizler için basitçe özetleyelim. Araç almak isteyenler www.wowwo.com.tr adresinde yer alan araçlardan istediğini seçebileceği gibi, İstanbul içerisinde bulunan araçlardan herhangi birisini de rahatlıkla seçebilirler. Wowwo Oto ile senetle araba nasıl alınır noktasında siz aracı seçtiğinizde, sizin kredi notunuz sorgulanıyor ve bu nota göre sizden peşinat talep ediliyor. Alınan peşinat miktarı %25, %30, %35, %40 aralığında değişen miktarlardadır. Şayet araba Wowwo üzerinden araba almayı düşünüyorsanız, bu peşinatı ödemeniz gerekiyor. Sistem sizlere peşinatsız araba satışı yapmıyor.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Beğendiğiniz araç hakkında detaylı bir araştırma yapılıyor ve tarama işlemleri gerçekleştiriliyor. Aracın hemen her türlü sigorta ve kasko işlemleri yapılıyor, bunun ardından da senet ve sözleşme işlemleri kalıyor. Senetlerinizin ödemesini ise sizlere verilmiş olan Iban numaralarından uygun olanına ödüyorsunuz. Wowwo Oto ile satın alınan araba ilk önce borçlarınız bitene kadar firma üzerine kayıtlı gözüküyor, borcunuz bittikten sonra ise sizin üzerinize devir işlemleri gerçekleşiyor.

Wowwo Taksit Hesaplama

Firma sizlere her ne kadar banka kredisi çektirmeden senetle araba satışı yapıyor olsa da, şunu unutmamak gerekir ki alacağınız aracın üzerine belli bir vade farkı koyuyor. Vade oranı ise sizin ödeme vade sayınıza bağlı olarak belirli bir oranda hesaplanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı