Online

Bedava Otovınn Güncel Araç Yıkama Kampanyaları

Operatörlerin müşterilerine sundukları birbirinden cazip kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. Bedava otovınn ile güncel araç yıkama kampanyaları Vodafone’da sizi beklemektedir. Red Business Pro’lu esnafların tamamına otovınn noktalarında iç dış yıkama ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Ülkemizin 81 ilindeki toplam 500 otovınn noktasında bütün Red Business Pro kullanıcıları alacakları şifre ile ayda bir kez araçlarını iç dış ücretsiz olarak yıkayabilmektedirler.

Yazımızda Vodafone operatörünün düzenlemiş olduğu bu kampanya ile ilgili hemen her detayı bulabileceksiniz. Ancak şimdiden söylemeliyiz ki eğer kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bunun için Vodafone Red Business Pro kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte aynı zamanda akıllı telefonlarınıza Vodafone yanımda uygulamasını indirmiş ve bu uygulama üzerinden şifrenizi almış olmanız gerekmektedir.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Bedava Otovınn İle Güncel Araç Yıkama Kampanya Detayları

  • Vodafone tarafından düzenlenen kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Düzenlenen kampanya kapsamında Vodafone Red Business kullanıcılarına hafta içerisinde araçlarının iç ve dış yıkaması ücretsiz olarak yapılacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar bedava otovınn ile güncel araç yıkama kampanyası için Vodafone yanımda uygulamasının altındaki kampanya detay sayfasından şifrelerini alabilirler.
  • Kampanya sadece hafta içerisinde geçerli olup, SUV cinsi araçları kapsamamaktadır.
  • Red Business kullanıcıları Vodafone yanımda uygulamasının kampanyalar sayfasından Fırsatı Kullan tuşuna basarak şifrelerini kolaylıkla alabilmektedirler. Ülkemizin her yerinde 500’e yakın otovınn noktalarında araçlarının plakası yerine kampanya kodunu girerek ücretsiz yıkamadan faydalanabilirler.
  • Vodafone tarafından düzenlenen bedava otovınn ile güncel araç yıkama kampanyasından; Red Business Classic, Yeni Red Business 6, Red Business 5 – 2017, Red Business 3, Yeni Red Business 5, Red Business 10 – 2017, Yeni Red Business 10, Red Business 9, Red Business Pro 15, Red Business 5,Red Business, Red Business 6, Yeni Red Business 15, Red Business 15, Yeni Red Business VIP, Red Business Elite, Red Esnaf M, Red Business Pro 8, Red Business Pro 10, Red Esnaf S, Red Esnaf L, Red Business Pro 14, Red Esnaf XL, Red Business Pro 6, Red Business Pro 12, Red Business 5, Red Business Pro 20, Red Business Pro 16, Red Business Pro 18, Red Esnaf kullanıcıları ayda 1 kez olmak şartıyla faydalanabilir. 
  • Bedava otovınn ile güncel araç yıkama kampanyası kapsamında, bu kampanyadan kullanıcılar bir yıl yani 365 günde en fazla 6 kez yararlanabilirler.
  • Otovınn hediyeli olan hafta sonu 2 GB hediyelerini sadece hafta sonları kullanılabilmektedir.
  • Haftasonu internet paketinizi aldığınız zaman kampanya hediyenizi 30 gün içerisinde olmak üzere sadece hafta içi iç-dış yıkama şeklinde kullanabilirsiniz.
  • Vodafone kampanyaya katılım koşullarını sınırlı sayıda tutmuştur. Vodafone tarafından aranan şartların başında ise; aktif abonelik dondurulmuş, kısıtlı, numara taşıma veya iptal ile başka operatöre giden aboneliklerin dışındakiler yararlanacaktır. 
Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı