Ana Sayfa / Online / Finansevim ve Finansoto Kapmanya Şartları Nedir?

Finansevim ve Finansoto Kapmanya Şartları Nedir?

Bankalar tarafından vatandaşlara sunulan konut kredisi ve araç kredisi faiz oranları oldukça yüksek olmaktadır. Alınan gayrimenkul neredeyse iki katına gelmekte, Finansevim ve Finansoto kampanya şartları ile sunduğu seçenekler açısından vatandaşlara çok daha cazip gelmektedir. Finansevim sayesinde artık hayalinizdeki eve çok daha cazip kampanyalarla ve faize bulaşmadan kavuşabileceksiniz. Tasarrufa dayalı faizsiz ev alma sistemi sayesinde şirket vatandaşlara herhangi bir taksit ödemeden ev sahibi olma imkanı tanımıştır.

Firma yetkilisi günümüzde insanlar 200-300 bin TL’lik bir ev için banaklara en az 500-750 bin TL arasında ödeme yaparken bizde 20-30 TL’lik bir fark ödeyerek evlerine kavuşabilmekteler. Sunduğumuz imkanın en güzel bir yanı da kesinlikle kullanıcılarımızı faize bulaştırmamamızdır. Ayrıca yetkili kişi bütün bankaların yurtdışı menşeili olduğu için, alınan kredilerde yurt dışından yapılandırılmış oluyor diyor. Oysa Finansevim ve Finansoto ile yapılan alışverişte bütün para ülkemiz içerisinde kalmaktadır şeklinde açıklamada bulunuyor.

Finansevim ve Finansoto Kampanya Şartları

Ülkemizde yaşayan bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bu kampanyadan yararlanabilmektedirler. Fon sistemine dayalı olan bu sistem sayesinde bütün kullanıcılar herhangi bir faiz ödemeden kolaylıkla ev sahibi olabilmekteler. İlk girişte talep edilen fon katılım bedelinin haricide müşterilerden kesinlikle ek bir ücret talep edilmemekte ve herkes normal borcunu ödemektedir. Tüm bu durumlar katılım sözleşmelerinde açıkça belirtilmektedir. Kampanya şartları kapsamında;

  • Bütün katılımcılar kendilerine çıkan ya da belirtilen tarihte paralarını almakta ve istediği yerden ev ya da araba satın alma işlemini yapabilmektedir.
  • Şeffaflık ilkesiyle hareket eden kurum daha ilk başta kullanıcılardan alacağı katılım bedelini belirtmekte ve asla harici bir ücret talep etmemektedir.
  • Finansevim ve Finansoto kampanya şartları arasında sizlere faizsiz taksit imkanı sunduğu için ara ödeme, erken ödeme ya da dondurma gibi seçenekler de sunabilmektedir.
  • Finansevim sizlere 3 farklı model sunmaktadır. Bu modeller vade ortası fonu, çekiliş fonu ve relax ödeme fonu şeklindedir.

Kaç Kişilik Çekilişler Yapılmaktadır?

Çekiliş fonu kampanyasında istenilen fon miktarı önceden belirlenmektedir. Fon tutarının belirlenmesinin ardından peşinatlı ya da peşinatsız olacak şekilde modellerden herhangi birisi seçilir. Artık bu seçimlerden sonra müşterinin kendi ekonomik durumuna göre seçeceği vade miktarı belirlenir. Finansevim ya da Finansoto sizlere 12-24-36-48-60-72-84-96-108-120-180 ve 360 kişilik gruplara katılma imkanı tanımaktadır. Daha sonra ise noter huzurunda çekiliş işlemleri gerçekleştirilmektedir. Sizde taksitlerinizi gruplarınızdaki kişi sayısına göre ödemektesiniz.

Finansevim ve Finansoto Şikayet ve Yorumlar

Hemen her sistemde ya da kurumda olduğu gibi Finansevim ve Finansoto hakkında da olumlu ve olumsuz yorumlar mevcuttur. Ödeme kolaylığı yaşayan ve evini erkenden alan kişiler olumlu yorumlarda bulunurken, kurada arka sıralarda kalan kişiler genelde bu durumdan şikayetçi olmaktadır. Aslıda şikayetin sebebi firma ile ilgili problemler olmayıp, kişilerin kurada en sona çıkmış olmalarıdır.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Wowwo Oto’ Dan Taksitli Senetli Araba Nasıl Alınır?

İçindekiler1 Wowwo Oto Güvenilir Mi?2 Sistem Nasıl İşliyor?3 Wowwo Taksit Hesaplama Artık sizde rahatlıkla sıfır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir