Online

Eminoto 2.El Sistemi Taksitli Araba Alma 2020 Şartları Nedir?

İlk olarak 1991 yılında kurulan ve hizmet vermeye başlayan Eminotomotiv günümüzde yüzbinerce aileyi ev ve otomobil sahibi yapmış dev bir firma konumundadır.

Eminoto Araba Kampanyaları 2020 Nedir?

Eminoto ile taksitli araba sahibi nasıl olunur ve bunun için neler gereklidir soruları hemen herkes tarafından meak edilen sorulardır. Müşterilerini hiçbir şekilde faize bulaştırmayan ve kesinlikle fazla bir masrafa sokmayan bu sistem ile kolayca ev ya da arabanızı alabilmektesiniz. Peki, Eminoto ile araba sahibi nasıl olunur detaylarına bakalım.

Eminoto Sistemi Caiz mi?

Eminotomotiv sizlere kredi ya da finans imkanı sunmamaktadır. Talep edilen araç tutarının taksit miktarına bölünmesiyle ortaya çıkan vadeye göre sizleri bir gruba atmakadır. Sistemin prosedürleri ise şu şekilde işlemektedir:

 • İlk önce Eminoto ile taksitli araba sahibi nasıl olunur noktasında sizden, satın alacağınız otomobile karar vermeniz ve tutarının belirlenmesi talep edilir.
 • Aracın tutarının en az 20 en fazla 40 ay olacak şekilde taksite bölünmesi istenir.
Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Taksitle Araba Satan Yerler 2020

 • Vereceğiniz bu iki karar neticesinde firma sizi, size en uygun gruba dahil eder ve böylece taksit ödemeleriniz başlatılmış olur.
 • Burada gruplarda bulunan kişilerin sayısı taksit ödemeleri aynı olacak şekilde belirlenmektedir. Böylece gruptaki hemen herkes en son taksitini ödemeden araç sahibi olmuş olur.
 • Her ay bir araç bedeli kadar para havuzda toplanmış olur.
 • Noter huzurunda yapılacak olan çekilişler neticesinde herkesin kaçıncı ayda paranın tamamını alacağı belirlenmiş olur.
 • Sırası önce gelenler Eminoto ile taksitli araba sahibi olurlar ve kalan taksitlerini aynı şekilde ödemeye devam ederler.
Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Eminoto Şikayet ve Yorulmarı Nedir?

Eğer taksitlerinizi aksatırsanız, taksit ödemediğiniz her ay teslim süreniz bir sonraki aya ertelenir. Böylece para iadesi daha geç yapılmış olur. Yine geciktirenlere taksit geciktirme cezası da uygulanabilmektedir. Eğer parayı aldıktan sonraki taksitleri ödemezseniz bu durumda Eminotomotiv daha farklı seçenekleri kullanabilir.

Eminoto Ödeme Planı Hesaplama Nasıl Yapılır?

Yıılardır faizsiz ev ve otomobil sahibi yapma konusunda çok büyük bir deneyime ve birikime sahip olan firma sizlere ödeme noktasında büyük kolaylıklar sunuyor. Çok farklı ödeme modeline sahip firmada peşinatlı, peşinatsız gibi ödeme seçenekleri de yer almaktadır. Bütün bu hizmetler için Eminoto sizlerden çok cuzi bir organizasyon ücreti talep etmektedir. Kesinlikle faiz ya da vade farkı ödememektesiniz.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Eminotomotiv 2.El Araba Nasıl Alınır? 2020

 • Kesinlikle en ufak bir faiz ödemezsiniz ve faize bulaşmazsınız.
 • Eminoto ile taksitli araba sahibi olma fırsatlarında gruba katılım sağladığınız ay içerisinde dahi araç sahibi olabilirsiniz.
 • İstediğiniz aracı istediğiniz yerden satın alabilmektesiniz.
 • Ödeme yapacağınız taksitlerde bankalarda ki gibi değişiklik olmaz. İlk başta ne ödüyorsanız, en soda da onu ödersiniz.
 • Eğer ayrılmak isterseniz yatırmış olduğunuz bütün paranızı aynen geri alabilirsiniz. Sadece organizasyon ücreti geri alınamamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı