Ana Sayfa / Hgs Bakiye Sorgulama / Hgs Cezası Sorgulama

Hgs Cezası Sorgulama

Hızlı geçiş sistemi ( hgs ), araç ruhsatına tanımlanan ve ön cama yapıştırdığınız bandrol sayesinde gişelerde manyetik okuyucular ile okunarak geçiş ücretlerinin tahsil edildiği sistemlerdir. Hızlı geçiş sisteminde bakiyenizde bulunan para miktarından geçiş ücreti düşülür. Bir süre sonra bakiyenizde para kalmaması durumunda kaçak geçiş yapmış sayılırsınız. Kaçak geçişlerde hgs hesabınıza 1 hafta içinde bakiye yüklemeniz gereklidir. 1 hafta içinde yapacağınız yükleme ile normal geçiş ücreti ödersiniz. Hgs hesabınıza bakiye yüklemesi yapabilmek için kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile hgs cezası ödeme yapmak veya hgs borcu sorgulama için hgs hesabınıza kredi kartınızı tanımlatmış olmanız gerekir. Kredi kartınızı tanımladığınız hgs hesabınızda belirli bir bakiye olmadığı zaman kredi kartınızdan otomatik olarak hgs hesabınıza para aktarımı olur. Bu sayede hgs hesabınızda sürekli olarak yeterli bakiye bulunmuş olur.

Hgs hesabınıza bakiye yüklemenin farklı yollarından birisi de ptt şubelerini ve ptt atm lerini kullanmaktır. Ptt şubelerine giderek hgs hesabı açarak aracınıza hgs çıkarabilir, hgs cezası sorgulama yapabilir veya hgs borcu ödeyebilirsiniz. Ptt şubelerinde kredi kartından farklı olarak nakit ödemeler ile bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Ptt atm lerini kullanarak ptt hesabınızda bulunan paranızı hgs hesabınıza aktarabilir, hgs cezanızı ödeyebilir veya hgs borcunuzu ödeyebilirsiniz.

HGS ofislerini kullanarak veya hgs müşteri hizmetlerinden posta çeki numarası alarak hgs borcunuzu, hgs geçiş cezanızı ödeyebilir, hgs bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Hgs hesabınızda yeterli bakiye olmasını istiyorsanız yapmanız gereken ptt hesabınızı hgs hesabınıza tanımlayarak hgs ofisinden otomatik talimat vermek ve ptt hesabınızın otomatik olarak hgs hesabına aktarım yapmasını sağlamaktır. Bu yöntemleri kullanarak kredi kartı ile hgs bakiye sorgulama, hgs borcu ödemesi yapabilir, hgs için yeterli bakiyeye sahip olabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Birarabam ve Birevim Araba Nedir? Taksitli, Faizsiz Nasıl Alınır?

Banka kredilerinin çok yüksek olması insanları güvenilir daha farklı arayışlar içerisine itmiştir. Birarabam ve Birevim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir