Hgs Bakiye Sorgulama

Araba Camına Zarar Vermeden Hgs Etiketi Çıkartma

Arabalara çok sıkı şekilde yapışan HGS etiketleri birçok araçta kolay kolay sökülemiyor. Araçlarındaki HGS etiketi sökmek isteyen kişiler için aslında araca zarar vermeden birçok farklı yöntem mevcut durumda. Ancak makas, bıçak ya da jilet gibi materyaller ile çıkabilen bu etiketleri bu materyalleri kullanarak çıkartmak kulağa pek de cazip gelmiyor. Çünkü bu eşyaları kullanarak araçlarda bulunan HGS etiketlerini her ne kadar sökmeyi başarsak bile sonuç olarak araçta zarar meydana gelebiliyor. Araçlarının camını çizmeden HGS etiketlerinden kurtulmak isteyen kişilerin kesinlikle bu yolları denememelerinde yarar var. Bunun için araç camına zarar vermeyen ve etiketin tamamen sökülmesini sağlayan birçok farklı yöntem bulunuyor.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

HGS etiketlerini araçlarından sökmek isteyen kişiler için en uygun yöntemlerden bir tanesi sıcak suyla ıslatılmış bez. Ama öncesinde etiket üzerine bir miktar kaynar su dökmekte yarar var. Kaynar su etikete zarar verirken araç camına herhangi bir etkide bulunmuyor. Kaynar suyu birkaç defa dökerek etiketin yapışkanının bozulmasını sağlamak gerekiyor. Sonrasında ise sıcak suyla ıslatılmış bezle silindiğinde etiket son derecede kolay ve zahmetsiz bir şekilde çıkarırken aracın camına da kesinlikle hiçbir şekilde zarar vermiyor.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Bir başka araç camına zarar vermeden HGS etiketi çıkartma yöntemi ise tinerli bezden geçiyor. Yine tiner de etiketin yapışkanına zarar veriyor ve camdan ayrılmasına neden oluyor. Bu yöntemin de kaynar suyla aynı şekilde uygulanması gerekiyor. Ancak etiketin çıkartmanın ardından araba camının sabunlu bir bezle güzelce yıkanıp temizlenerek eski haline dönmesini sağlamak gerekiyor. Yine tinere benzer şekilde etiket üzerine tereyağı ya da sıvı yağ sürüp bekletmek de aynı etkiyi gösteriyor. Bunun ardından ıslak bir bezle etiket kendiliğinden sökülecektir. Yine camı aynı şekilde sabunlayarak temizlemek gerekiyor.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı