Hgs Bakiye Sorgulama

HGS Bakiyesi Sorgulama Yöntemleri

Günümüzde kullandığımız otoyollar ve köprüler için bu yolları ve köprüleri işleten firmalarca belirlenen geçiş ücretlerini hızlı geçiş sistemi olan hgs ile tahsil edilmekte ve her araca bir adet hgs hesabı tanımlanarak geçiş noktalarında durmadan, trafik oluşturmadan geçiş sağlanmaktadır. HGS sistemi, her araca açılan bir banka hesabı sistemi gibidir. Her araç için açılan hgs hesabına ödeme yaparak bakiye yükleyerek geçiş ücretleri bu hesaptan ödenir. Peki hgs hesaplarına bakiye yüklemek için ne yapmalıyız ?

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

1 ) Online hgs bakiye sorgulama: Hgs hesabınızı açtıktan sonra müşterisi olduğunuz bankanın internet sitesine girerek bankacılık işlemler menüsünden ödemeler sekmesinde yer alan hgs ödemeleri bölümünden kredi kartı ile hgs bakiye yüklemesi, hgs borcu ödemesi, hgs ceza ödeme işlemleri yapabilirsiniz. BU yöntem ile oturduğunuz yerden zahmetsizce bu işlemleri yapabilir kuyruk beklemek zorunda kalmazsınız.

2 ) Banka şubeleri ile hgs bakiye sorgulama: Hgs yüklemesi yapmanın bir diğer yöntemi de banka şubelerine gitmektir. Banka şubelerinin tamamı hgs işlemleri yaptığı için en yakın banka şubesine gidip hgs bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Banka şubelerinde otomatik ödeme talimatı vererek hgs bakiyenizin belirlediğiniz limitin altına düşmesi halinde kredi kartınız otomatik ödeme yaparak hgs bakiyenizi limitin zerine çıkarak ve hgs bakiyeniz sürekli olrak yeterli olacaktır.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

2 ) Ptt şubelerine giderek hgs bakiye sorgulama: Hgs bakiye yükleme yöntemlerinden birisi de ptt şubeleri aracılığı ile yapılan hgs işlemleridir. Ptt şubelerine giderek hgs satın alma işlemi yapabilir, hgs bakiye yüklemesi yapabilir, hgs borcu ödeyebilirsiniz.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Bu yöntemlerden sizin için en uygun, en yakın banka şubesi, en yakın ptt şubesine giderek hgs işlemleriniz yapabilir, hgs bakiye yüklemesi yapabilir, hgs borcunuzu ödeyebilir ve hgs cezalarınızdan kurtulabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı