Hgs Borcu Ödeme

Shell, Opet, Bp, Total ve Petrol Ofisi Hgs Yükleme

Hızlı Geçiş Sistemi yani HGS günümüz şartlarında ulaşımın vazgeçilmez alternatiflerinden birisidir. Birçok ulaşım sorununu çözmekle kalmamış zaman ve yakıt tasarrufu da beraberinde getirmiştir.

2013 yılından beri OGS ve KGS sonrasına hayatlarımıza giren HGS artık vazgeçilmez olmaya başlanmıştır.  Ülkemizde HGS ile geçiş yapan sürücü sayısı OGS ve KGS den daha fazladır. Hızlı Geçiş Sistemi ile geçiş yapmak diğerlerine oranla daha avantajlı sayılmaktadır.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Shell Hgs Yükleme Noktaları

Hem HGS kartı sahibi olmak daha masrafsız hem de geçiş yaparken otoyol ve boğaz girişlerinde daha hızlı olmamızı sağlamaktadır. Hızlı Geçiş Sistemi ile geçiş yapabilmek için gerekli olan şey bir Hızlı Geçiş Sistemi etiketine sahip olmaktır.

Bunu ilk çıktığı dönemde sadece PTT şubelerinden temin edebiliyorduk. Geçen zaman ve süreçte Karayolları Genel Müdürlüğü tarafınca satış yapmasına izin verilen bankalar aracılığıyla da buna kolaylıkla sahip olabiliyoruz.

Petrol Ofisi Hgs Satış Noktaları Nedir?

Ancak zor bir durumda kaldığımızda veya bir yolculuk esnasında acil HGS kart alma ihtiyacı duyarsak ne olacak? Banka ve PTT bulma gibi bir durumumuz yoksa?

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Karayolları Genel Müdürlüğü buna da pratik bir çözüm getirdi. Bazı petrol ofisleri satış için yetkilendirildi ve böylelikle sizin için kolaylık sağlanmış oldu. Karayolları Genel Müdürlüğü ile anlaşma yapan petrol ofisleri şunlardıri

Total Hgs Satış Yeri

Shell Petrol ofisi, Total, BP, TPPD ve Petrol Ofisidir. Yalnız bu istasyonlar tabi ki her zaman Hızlı Geçiş Sistemi kartı satışı yapmıyorlar. Sadece gişelere en yakın yerlerde ki petrol ofisleri bu görevi üstleniyorlar. Ayrıca bu niyetle otoyollar üzerinde konumlandırılmış PTT şubeleri de bulunmaktadır. 

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Opet Hgs Satış Noktaları Tüm Şehirler

Bu PTT şubelerinden seyir halindeyken istediğiniz zaman kart temin edebilirsiniz. Eğer yoldayken bakiyenizde bir sorun oluştu veya eksiklik çıktı.

Opet hgs satış noktaları istanbul, izmir, ankara, bursa ve tekirdağ başta olmak üzere tüm şehirlerin listesi

Tekrar bu şubelerimize giderek isterseniz içeriden isterseniz de daha hızlı olması amacıyla kurulan yüklematiklerden HGS kartlarınıza tekrar dolum yapabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı