Kredi Kartı ile Hgs Bakiye Yükleme

HGS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile İletişim

Ülkemizde ulaşım sorunu büyük bir sorun haline gelmeye başlamıştı. Özellikle otoyol giriş ve boğaz köprüleri geçişlerinde yaşanan yığılmalar trafiği daha felç eder hale gelmişti. Buna çözüm olarak geçişlerde kartlı sisteme geçilmesi uygun görüldü.

İlk olarak KGS ve OGS ile buna çözüm bulunabileceği düşünüldü. Ne kadar trafiği azaltsa da istenen sonucu hiçbir zaman vermediler. Tekrardan bir çözüm yol geliştirildi ve HGS kullanıma başlandı. Asıl adıyla Hızlı Geçiş Sistemi olarak geçmektedir. HGS geldikten sonra istenilen başarıya bir tık daha yaklaşıldı. Trafik en aza indirgendi ve zaman tasarrufu arttı. HGS yükleme ne kadar sorunsuz gözükse de o da sonuç olarak bir teknoloji sistemi. HGS de kendi içinde birçok sorunu barındırıyor.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

HGS Destek Ve İletişim Hattı

Elektronik bir etiket sayesinde, herhangi bir gişelerden içindeki çipler sayesinde okuyucu ile işleme girmektedir. Hızlı Geçiş Sistemi, OGS ve KGS ile geçiş sistemlerinden farklı olarak okuma hatası ve yanlış plakalara ceza yazma gibi hatalar verebilmektedir. Eğer bir caza almış isteniz ve hiçbir hatanız olmadığını düşünüyorsanız HGS ceza itirazları bölümünden şikâyet etmelisiniz.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

HGS hakkında önemli bilgilerden biri de Karayolları Genel Müdürlüğü ve PTT tarafından kurulup işletilmesidir. Eğer HGS sorunu yaşıyorsanız ilk önce bu kurumlarla iletişime geçmelisiniz. İnternete HGS müşteri hizmetleri yazarak da sorunlarınızı çözmeye başvurabilirsiniz.

Hgs Müşteri Hizmetleri Temsilcisine Direk Bağlanma

Bir başka şekilde online olmadan telefon numarası aracılığıyla derdinizi iletmek istiyor olabilirsiniz. PTT müşteri hizmetleri sizi HGS Destek ve iletişim hattına yönlendirecektir. Şikayetinizi telefonda net bir şekilde anlatabilmeniz önemle arz etmektedir.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

444 17 88 numaralı telefon hattı ile ister hatalı işlemleriniz hakkında bilgiyi ister haksız yere yazılan cezanız isterseniz de HGS Bakiye öğrenme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Telefon hattından direk HGS yükleme yapılmamaktadır. Ancak birçok sorunuzu çözmenize yardımcı olacaklardır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı