Hgs Bakiye Sorgulama

Birarabam ve Birevim Araba Nedir? Taksitli, Faizsiz Nasıl Alınır?

Banka kredilerinin çok yüksek olması insanları güvenilir daha farklı arayışlar içerisine itmiştir. Birarabam ve Birevim nedir araştırmaları da bu esnada ortaya çıkmakta ve bu sistem hakkında insanlar detaylı bilgiye sahip olmak istemekteler. Sadece banka kredilerinin faizinden dolayı değil kimi insanlarda faiz hassasiyetinden dolayı, faize bulaşmadan farklı yöntemlerdir. Ev ya da araba almak istemekteler. Birarabam sistemi ise Birevim’in alt birimi olarak faaliyet göstermektedir.

Sizinle aynı fiyat aralığında araba almak isteyenleri bir araya toplayan sistem bir nevi gün usulü mantığıyla çalışmaktadır. Noter huzurunda yapılan çekilişler neticesinde sıranız belirlenmekte ve sıranız geldiğinde sizlere ödeme yapılmaktadır. Bu sayede istediğiniz aracı istediğiniz yerden alabilmektesiniz. Aracınızı aldıktan sonra yine aynı şekilde geriye kalan taksitlerinizi ödemeye devam etmektesiniz. Birarabam faizsiz nasıl alınır diye düşünenler ve araba hayali kuranlar için oldukça avantajlı bir sistemdir. Birevim sisteminden arabanızı ya da evinizi alırken kesinlikle herhangi bir vade farkı ya da faiz ödemek durumunda kalmayacaksınız.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Hiçbir fark ödemeden kolaylıkla evinizi ya da arabanızı alabileceğiniz bu sistemde, aylık ödeme taksitlerinizi dahi siz belirlemektesiniz. 80 ay vade yapmış olsanız dahi toplam borcunuz daha erken dönelerde bitmiş olmaktadır. Hiçbir peşinat vermeden de sistem üzerinden araba sahibi olabilirsiniz. Ödemede zorlandığınız durumlarda dndurbilme hakkınız bulunmaktadır. Tekrardan durumunuz düzeldiğinde ödemelerinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Birarabam Şartlar ve Kampanyalar

Birevim müşteri noktasında herhangi bir sınırlamaya gitmemektedir. Ev ya da araba almak isteyen hemen herkes sistem üzerinden evini ya da arabasını kolaylıkla alabilmektedir. Birarabam şartlar ve kampanyalar noktasında hemen her aileye ve bütçeye uygun kampanyalar oluşturabilmektedir. Aylık gelirinizin düşük, orta ya da yüksek olmasının hiçbir önemi yok. Çünkü Birevim sisteminde her bütçe için uygun bir kampanya bulunmaktadır. Birevim tasarrufa dayali sistemi ile bireyler hiçbir faiz ve vade farkı ödemeden ev sahibi olurlar. Sizlere 4 farklı tasarruf modeli sunuyoruz siz bunlardan istediğiniz seçebilmektesiniz.

Birarabam Birevim Ödeme Planı

Birevim ile araba ya da ev alacağınız zaman sizlerden kesinlikle herhangi bir peşinat talep edilmez. Ancak peşinat vermek isteyen müşterilerin ödeme planları ona göre düzenlenir. Çünkü peşinat vermek araba ya da ev almak isteyen müşterilere daha önce ev ve araba sahibi olma ve borcunu erken bitirme gibi avantajlar sağlar. Birarabam Birevim ödeme planı çerçevesinde sizlere 66 aya kadar taksit imkanı sunuyor. Yine ödemelerinizi yaparken isteğinize göre ara ödeme de yapabiliyorsunuz.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Birarabam Birevim Şikayet ve Yorumlar

Bu zamana kadar birçok kişi Birarabam sayesinde araba sahibi oldu. Hem de hiçbir faiz ödemeden, hiçbir vade farkı vermeden araçlarını ya da evlerini rahatça aldılar. Bütün müşterilerimiz memnuniyetlerini ve müteşekkirlerini dile getirmekteler. Ancak noter huzurunda çekilen kuralarda teslimatı arka sıralarda kalan vatandaşlarımızda ise sabırsızlıklarını dile getirmekteler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı