Hgs Borcu ÖdemeKredi Kartı ile Hgs Bakiye Yükleme

Ücretsiz Hgs Veren Bankalar 2020 Nedir?

Hızlı geçiş sistemi vatandaşların köprü ve otoyollardan gişe sırası beklemeden ve trafiğe takılmadan geçmelerinde en büyük etken. HGS sistemine başvuru yapmak için isteğinize göre farklı bankaları seçebilirsiniz.

HGS başvurularında nasıl yetkili kurum her ne kadar PTT de olsa bazı bankalar ve özel kuruluşlarda PTT tarafından hazırlanan belgeleri hazırlayıp HGS başvurusu yapmanıza olanak sağlıyor. Peki bankaların HGS başvurularında kampanyaları nelerdir ve bu kampanyalardan nasıl yararlanabiliriz?

Ücretsiz Hgs Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

HGS sistemine PTT harici diğer kurumlar ve bankalardan başvuru yapmak için bazı belgelere ihtiyacınız bulunuyor.

PTT dışındaki diğer kurumlardan HGS başvurusu yapmak için eğer bireysel kullanıcı iseniz araç ruhsatının ve kimliğinin olması, kurumsal kullanıcı iseniz firma temsil belgesi ve HGS ye kayıt edilmek istenen aracın ruhsatı başvuru yapmak için gereklidir.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Ücretsiz Hgs Mobil Uygulamalar Nasıl İndirilir?

HGS başvurularında Özel kurumlar hemen hemen PTT tarafından alınan ücrete yakın bir ücret talep etmektedir.

Ancak bankalar kendine müşteri çekmek için ya da halihazırda kendi müşterilerine kendi ürün ve hizmetlerine yönlendirmek için HGS başvurularına özel kampanyalar düzenlemektedir.

Komisyonsuz Hgs Yükleme Nasıl Yapılır?

Siz de bankalar tarafından yapılan kampanyaları takip ederek HGS başvurunuzu daha uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizin önde gelen kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası kendi müşterilerine yaptığı kampanyalar ile HGS etiketlerini ücretsiz olarak vermektedir.

Ziraat Hgs Yükleme Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilen bu kampanyaya katılmak için Ziraat Bankası’nda kredi kartı yada kredili mevduat hesabınızın bulunması gerekiyor.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Ardından yapılan kampanya dönemi boyunca alacağınız HGS etiketine otomatik ödeme talimatı vererek HGS etiketini tamamen ücretsiz şekilde alabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından 4 Ocak 2016 tarihinde başlayan kampanya ile kişi başı en fazla üç adet HGS etiketi ücretsiz olarak teslim alınabiliyor.

Kampanyalı Hgs Yükleme Nedir?

Kampanyadan sürekli olarak yararlanmak için HGS etiketine yaptığınız otomatik ödeme talimatını iptal etmemeniz gerekiyor. Otomatik ödeme iptal edildikten sonra HGS ücreti ödemeniz gerekiyor.

Ayrıca Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilen bu kampanyaya sadece bireysel hızlı geçiş sistemi kullanıcıları katılım yapabiliyor. Kurumsal yada Filo müşterileri Ziraat Bankası’nın YGS başvuru kampanyasında ne yazık ki yararlanamıyor.

Ziraat Hgs Ücreti Nedir?

Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından birisi olan Kuveyt Türk ise kendi Bankası’ndan Hızlı Geçiş Sistemi başvurusu yapan müşterilerine Hızlı Geçiş Sistemi etiketini ücretsiz olarak veriyor.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Kuveyt Türk tarafından gerçekleştirilen bu kampanyaya katılım için belli bir tarih bulunmuyor. Yani kişiler istediği zaman Kuveyt Türk tarafından sunulan bu kampanyaya banka şubelerine giderek katılım sağlayabiliyor.

Ziraat Hgs Nasıl İptal Edilir?

Ziraat Bankası tarafından yapılan kampanyadan farklı olarak Kuveyt Türk’ün yaptığı hızlı geçiş sistemi kampanyasına katılmak için kişilerin otomatik ödeme gibi bir şartı yerine getirmesi gerekmiyor. Kampanyadan yararlanmak için sadece Kuveyt türk aracılığı ile hızlı geçiş sistemi başvurusu yapmanız yeterlidir.

Bu iki banka haricinde diğer bankalarda belli dönemlerde kullanıcılarına hızlı geçiş sistemi kampanyası sunmaktadır. Bankalar tarafından yapılan HGS kampanyalarını ilgili bankanın internet sitesinden öğrenebileceğiniz gibi banka şubesine giderek de konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı