Ogs Bakiye Yükleme

Plaka ile OGS Bakiye Sorgulama 2020

OGS sisteminde eğer hesabınıza kredi kartınızı ya da kredili mevduat hesabınızı otomatik ödeme talimatı ile bağlamadıysanız geçiş sırasında kaçak geçiş tarifesi üzerinden değerlendirilmemeniz için OGS hesabınızın yeterli bakiyeye sahip olması gerekmektedir. OGS bakiye sorgulama işlemini aşağıdaki yöntemleri uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası OGS Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

OGS etiketini Ziraat Bankası üzerinden aldıysanız OGS bakiye sorgulama işlemini Ziraat Bankası şubelerinden Ziraat Bankası çağrı merkezinden ya da Ziraat Bankası’nın internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden OGS bakiye sorgulama işlemi yapmak için OGS satın alırken size verilen şifreyi kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir. Şifreyi unuttuysanız Ziraat Bankası çağrı merkezinden yeni bir şifre talep edebilirsiniz.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Avea ya da Turkcell hat kullanıyorsanız kısa mesaj yoluyla Ziraat Bankası üzerinden OGS bakiye sorgulama işlemi  gerçekleştirmek için 8292’ye OGSBAK yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak plaka numaranızı yazıp göndererek OGS bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Avea veya Turkcell hat kullanmıyorsanız 0555 944 8292 numarasını aynı şekilde mesaj göndererek bakiye sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İş Bankası OGS Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

İş Bankası OGS cihazı satışlarında cihazda kullanılacak bakiyeyi otomatik ödeme şeklinde Kredi kartınızdan ya da kredili mevzuat hesabınızdan otomatik olarak çekmektedir. OGS cihazını ilk aldığınız zaman belirlenen otomatik ödeme tutarının altında olmamak kaydıyla bir bakiye yükleyerek hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

İlk yüklemenin ardından OGS bakiyeniz her ay İş Bankası tarafından otomatik olarak doldurulacaktır. İş Bankası’ndan aldığınız OGS cihazınızda kalan OGS bakiye sorgulama işlemini yapmak için İş Bankası internet ya da mobil şubesini kullanabilir, İş Bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ya da İş Bankası resmi şubelerine müracaat edebilirsiniz. OGS hesabınıza bakiye yüklemek için ise Kredi ya da banka kartını kullanarak yukarıdaki seçeneklerden istediğiniz yöntem ile kolayca bakiye yükleyebilirsiniz.

Vakıf Bank OGS Bakiye Sorgulama

İş Bankası ile aynı şekilde Vakıfbank’ta OGS hesabına otomatik ödeme talimatı vererek kullanılır.  OGS cihazını Vakıfbank’tan aldıktan sonra Vakıfbank her ay belirlediğiniz tutardı otomatik ödeme ile OGS hesabınızın bakiyesini yeniden dolduracaktır. Vakıfbank’tan aldınız OGS hesabınızın kalan bakiyesini öğrenmek için Vakıfbank şubelerine müracaat edebilir, VakıfBank müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ya da Vakıfbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank internet şubesi üzerinden OGS cihazınızın en son kullanıldığı otoyol ve köprüleri de takip edebilirsiniz.

Hgs İşlemleri ve %30 İndirimli Hgs Yükleme Devamını Gör 

Garanti Bankası OGS Bakiye Sorgulama

Garanti Bankası üzerinden alacağınız OGS cihazlarınız için otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde OGS cihazının bakiyesi belirlediğiniz alt limitin aşağısına düştüğü zaman otomatik olarak Garanti Bankası tarafından OGS cihazınıza bakiye yüklenir. Böylece Garanti Bankası OGS bakiye sorgulama işlemi yapmanıza gerek kalmadan hesabınızda bakiye olup olmadığını tahmin edebilirsiniz. OGS hesabınızda kalan OGS bakiye sorgulama işlemini yapmak için ise Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, Garanti Bankası resmi şubelerine müracaat edebilir ya da Garanti Bankası internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı